Boutique Gurmán

Boutique Gurmán

Prodejem sýrů se zabýváme již od roku 2007, kdy jsme otevřeli první sýrový obchůdek Cheesy Boutique ve Frýdku-Místku. Spolu s mnoha dalšími obchody po celé ČR jsme tenkrát patřili pod franšízu Cheesy Trade.

Postupem času jsme si začali sýry z Holandska vozit sami. Změnili jsme i jméno na Boutique Gurmán.

S rostoucím zájmem o naše holandské sýry jsme v říjnu 2011 otevřeli další prodejnu Boutique Gurmán na Antonínově náměstí v Místku. Krátce na to jsme otevřeli i obchůdek v obchodním domě Tesco na ulici Příborské v Místku a na podzim 2013 i prodejnu v ostravském Avion Shopping Parku. O rok později vznikla sýrárna také ve frýdecko-místeckém obchodním centru Frýda. O spolupráci s námi se začali zajímat i lidé z dalších měst. Své prodejny Boutique Gurmán si postupně otevřeli v Novém Jičíně, Kopřivnici, v Třinci či v Šumperku. V současné době se rodina Vemen rozrůstá čím dál více a vzniká tak velká, franchisingová síť prodejen Boutique Gurmán. Krom zmiňovaných měst tak jsme i v Ostravě Porubě, Vsetíně, Trutnově, Olomouci v Brně a v dalších městech na severu Moravy a v Čechách (informace o spolupráci s námi najdete v sekci Spolupráce).

Co nabízíme ve Zlíně

V naší zlínské gurmánské speciálce vám rádi nabídneme ty nejlepší sýry z Holandska, Itálie, Belgie, Francie či ze Slovenska. Sýry dva měsíce mladé i pět let staré. S příchutí i bez, s plísní, sýry měkké i tvrdé, uzené i čerstvé. Sýry, bez nichž si za chvíli nebudete umět představit svůj život. Vynikající čerstvé sýry si vozíme od společnosti Syrex. Navíc spolupracujeme s kozí farmou Lukov, od níž máme krom čerstvých sýrů i tvaroh, kefír a syrovátku.

Pro ty, kteří si raději pochutnávají na mase, máme v nabídce vynikající maďarské klobásy i francouzské sušené klobásky. Z Francie vozíme i fantastické bezlepkové teriny a paštiky Jean Brunet.

V našich regálech najdete také  řecké olivy a olivové oleje. Vybrat si můžete kvalitní těstoviny, různé omáčky nebo belgické čokolády. K tomu nabízíme i úchvatná francouzská vína od herců Pierra Richarda a Gerarda Depardieu. Moravská vinařství u nás zastupuje Ampelos.

Všem zákazníkům rádi zabalíme zboží do dárkových košů. Na oslavy či večírky vám připravíme sýrové mísy. Pokud chcete někomu darovat spoustu dobrot, ale nejste si jisti, co má rád, nevadí. Dejte mu náš dárkový poukaz. Přijďte k nám a objevte nové gurmánské zážitky.

Přijďte k nám, ve Zlíně nařežeme vám!!!

http://www.vemena.cz/zlin/novinky/
Boutique Gurmán - Půdorys
Boutique Gurmán

Vavrečkova 7074
Zlín 76001

Tefon: 608 861 761

Po - Pá: 8.00 - 18.00
So: 8.00 - 12.00

Přihlásit se

Nabídky z našich akcí

19. 03. - 18. 04.
PRONÁJEM 116 až 316m2
BUDOVA 13 nabízí pronájem nebytových prostor pro Vaše podnikání v prodejní pasáži nově zrekonstruovan…
19. 03. - 18. 04.
PRONÁJEM PROSTOR 29,9m2
BUDOVA 13 nabízí pronájem nebytových prostor pro Vaše podnikání v prodejní pasáži nově zrekonstruovan…
28. 03. - 27. 04.
DELICASSEN
MEZINÁRODNÍ POTRAVINY DELICASSEN OTEVŘENY   Navštite nový otevřený obchůdek s kvalitními potravinami jak z regionu…
06. 04. - 05. 05.
Edhouse nabízí pomoc…
Projekt Edhouse pomáhá! Karanténa nedává zabrat jen dospělákům, ale také dětem, které rozhodně nezaž…