Prádelna Zlín

Prádelna Zlín

Jsme sociální podnik, poskytujeme komerční i samoobslužné praní. Protože nám záleží na naší planetě, náš provoz je ekologický.

Proč je náš podnik sociální?


Vytváříme trvale udržitelné pracovní příležitosti pro lidi se zdravotním postižením. Poskytujeme zaměstnancům vhodné pracovní podmínky a potřebnou pracovní a psychosociální podporu.

Prádelna chce dosáhnout finanční udržitelnosti, maximalizace zisku však není jejím primárním cílem. Dosažený zisk je z více jak 51% reinvestován zpět do podniku. Tímto opatřením je zajištěn další rozvoj podniku a udržitelnost pracovních míst. Podporujeme lokální výrobky.

Používáme certifikované prací prostředky opatřené značkou Ekologicky šetrný výrobek. Značka garantuje nepřítomnost fosfátů, rychlou biologickou rozložitelnost a nízkou toxicitu pro vodní organismy.  Instalujeme úsporné a výkonné prací a sušící technologie, které vedou ke snižování spotřeby vody a energie. Balíme vyprané prádlo do ekologicky šetrných materiálů.

Poskytujeme služby veřejné i komerční prádelny, a jako sociální podnik podporujeme společensky prospěšnou ekonomiku. Vytváříme pracovní místa pro osoby se zdravotním postižením, a protože nám záleží na naší planetě, provoz je ekologicky šetrný. Splňujeme podmínky náhradního plnění.
-----------------------------
Komerční prádelna
Pondělí–Pátek: 8–16h
(Praní, sušení, žehlení, balení)
-----------------------------
Veřejná samoobslužná prádelna bude návštěvníkům zprovozněna v únoru.
 
A jak můžete u nás obsluhovat své praní? 
Zde jednoduchý videonávod.
https://zlinpradelna.cz
Prádelna Zlín - Půdorys
Prádelna Zlín

Vavrečkova 7074
760 01 Zlín, 2NP Budovy 13B
Tel.: 777 871 102
info@zlinpradelna.cz

 
Po - Pá: 7.00 - 19:00 hod.
So: 7:00 - 12:00 hod.
Po telefonické dohodě kdykoliv: +420 777 871 102

Přihlásit se

Nabídky z našich akcí

Jsme sociální podnik, poskytujeme komerční i samoobslužné praní. Protože nám záleží na naší planetě, náš provoz je ekologický. Proč je náš podnik sociální? Vytváříme…V krámku Dary kraje vám nabízíme kvalitní, poctivé regionální a farmářské potraviny. Najdete zde mléčné výrobky, kváskové pečivo, bio maso, kvalitní uzeniny, ovoce a zeleninu a dal&scaron… POBOČKA V BUDOVĚ 13 JIŽ UKONČILA SVOJI ČINNOST. Jsme firma s dlouholetou tradicí na evropském trhu. Dohlížíme nejen na jedinečné provedení našich vzorů ložního povlečení a dek, ale samozřejmě i na kvalitu materiálu, ze kter…