V-Design

V-Design
Zakázkové šití oděvů
 
 
Taneční studio V design nabízí vše, co může k vykonávání své profese tanečník potřebovat. Ať už jste ostřílený profesionál, nebo s tancem teprve začínáte, sortiment našeho studia Vám zaručeně pomůže stát se hvězdou tanečního parketu.
 
Jsme jediné taneční studio ve Zlíně, které se zabývá prodejem potřeb pro tanečníky. V našem sortimentu naleznete výrobky od tuzemských i zahraničních dodavatelů a díky úzké spolupráci se Svatebním a společenským studiem Comfort Zlín si u nás můžete objednat společenské či svatební šaty a různé doplňky pro nevěsty.
Na zakázku šijeme taneční šaty, krasobruslařské kostýmy, gymnastické a aerobní dresy, tréninkové oblečení, kostýmy pro latinskoamerické tance a další. Bohatou nabídku sortimentu ještě doplňují další potřeby pro tanečníky, například kosmetické potřeby, punčochové zboží a prodáváme také samostatné látky. Je zkrátka nemožné si u nás nevybrat.
Díky tanečnímu studiu V design se Váš tanec stane ještě o něco elegantnější, smyslnější a ladnější. Přijďte k nám a přesvědčte se sami.
 
V dnešní době, kdy většina tanečních i jiných aktivit je zakázána, tak po celou dobu pandemie COVID-19 pomáháme šít roušky a distrubuovat je potřebným, vypomáháme ve zdravotnických zařízeních a samozřejmě i nadále vymýšlíme a šijeme oblečení pro denní nošení do práce i volný čas. Budeme tedy rádi, když nám i nadále zachováte svou přízeň.
 
Těšíme se na Vás!
https://www.facebook.com/oriesokdesign/
V-Design - Půdorys
V-Design

Vavrečkova 7074
Zlín 76001

Dana Vořechovská
604 220 293

Tomáš Vořechovský
734 219 337

Provozní doba pouze na objednávku

Přihlásit se

Nabídky z našich akcí

19. 03. - 18. 04.
PRONÁJEM 116 až 316m2
BUDOVA 13 nabízí pronájem nebytových prostor pro Vaše podnikání v prodejní pasáži nově zrekonstruovan…
19. 03. - 18. 04.
PRONÁJEM PROSTOR 29,9m2
BUDOVA 13 nabízí pronájem nebytových prostor pro Vaše podnikání v prodejní pasáži nově zrekonstruovan…
28. 03. - 27. 04.
DELICASSEN
MEZINÁRODNÍ POTRAVINY DELICASSEN OTEVŘENY   Navštite nový otevřený obchůdek s kvalitními potravinami jak z regionu…
06. 04. - 05. 05.
Edhouse nabízí pomoc…
Projekt Edhouse pomáhá! Karanténa nedává zabrat jen dospělákům, ale také dětem, které rozhodně nezaž…