ZIAJA

ZIAJA. Nejvyšší kvalita za cenu, která vás příjemně překvapí.

Ziaja je polská rodinná firma s 25 letou zkušeností na farmaceutickém trhu a trhu s péčí o pokožku.
Ziaja je vedoucí producent na polském trhu s více než 50 miliony prodaných kusů ročně a ročním obratem více než 60 milionů EUR.
Výroba je realizována v moderních zařízeních situovaných v ekologické zóně s vlastním výzkumem a vývojovými laboratořemi.
Nabízíme více než 900 výrobků péče o krásu pro obličej, tělo i vlasy a farmaceutika nejvyšší kvality.
Mezinárodní nabídka zahrnuje okolo 200 výrobků přizpůsobených veškerým potřebám pokožky.
Koncept výrobků Ziaja je založen na filozofii poskytovat našim zákazníkům vysoce kvalitní produkty za atraktivní ceny. Konkurenceschopná cena jde ruku v ruce s bezpečností a účinností veškerých produktů.

Kvalita
Pracujeme podle přísného systému výrobních standardů kvality: vysoká kvalita výrobků Ziaja je zaručena normou ISO 9001:2008 a standardy GMP.
Každý výrobní postup je připravován s velkou péčí, ve smysludermatologických a fyzikálně- chemických standardů a je v souladu s kosmetickou legislativou EU.

Žádný ze vstupních materiálů není testována na zvířatech ani klasifikován jako CMR karcinogenní, mutagenní nebo ovlivňující reprodukci. Všechny jsou klasifikovány jako REACH.

Naše výrobky jsou podrobovány početným zkoškám:
zkoušky účinnosti jsou realizovány na interních pracovištích Visia a Courage Khazaka
aplikační a dermatologické testy jsou realizovány pod dohledem dermatologů
zkoušky dalších výrobků podle způsobu jejich použití jsou realizovány ve spolupráci s ophthalmology, gynekology a zubaři
hodnoceni hypoalergenních vlastností je realizováno v rámci zkoušek in vivo

Z našich výrobků odstraňujeme dráždidla a látky způsobující akné.
Obsah umělých konzervačních látek je snížen na nezbytné minimum.

ZIAJA - Půdorys
ZIAJA

BUDOVA 13b
2NP - Vstup z ul. Dvacátá

Vavrečkova 7074
Zlín 76001

www.ziaja.cz

facebook.com/ziajaczech

e-shop: www.ziajaprotebe.cz


+420776611317

PO - PÁ 8:30 - 17:00

Přihlásit se

Nabídky z našich akcí

Ano, moderní doba přináší nový styl i technologie. Vaperům, jak se kuřákům eletronických cigaret říká, nabízí dříve netušené možnosti. Nikdy předtím nebyl k dispozici tak rozsáhlý…Jsme dopravně-spediční společnost a na trhu působíme od roku 2000. Zabýváme se především dopravou, spedicí, logistikou a skladováním, vyřešíme ale i celní odbavení a INTRASTAT. K zajištění…Objevte skvělé místo pro Vaše finance! Poskytujeme komplexní služby v oblasti financí a zaměřujeme se na vzdělávání našich klientů. Hlavní vizí je vybudovat společnost, která bude dlouhodobě vytvářet kvalitn…