ZOOT vydejna radosti

ZOOT vydejna radosti

My jsme
ZOOT.

Módní nadšenci.

Pionýři retailu.

Technologičtí inovátoři.

Věříme, že jsme rozluštili tajemství, jak dělat módu jinak. ZOOT razí unikátní omni‑channel koncept, který spojuje to nejlepší z online a offline světa do jednoho rychle rostoucího lovebrandu.
Protože láska (a móda) je všechno, co potřebujeme.

Vznikli jsme v Praze a kromě Česka se soustředíme na další země Střední a Východní Evropy (pro začátek na Slovensko a Rumunsko). Věříme, že jsme rozluštili tajemství, jak dělat módu jinak. ZOOT totiž razí unikátní omni-channel koncept, který spojuje to nejlepší z online a offline světa do jednoho rychle rostoucího lovebrandu. Abychom to upřesnili – nejrychleji rostoucího retail brandu v ČR (podle Inc. Magazine). V hlavě nám neleží jen technologické inovace, ale především naši zákazníci. Okolo nich se točí všechno, co děláme. Díky tomu je náš index zákaznické spokojenosti jeden z nejvyšších na světě.

1. VYBERTE SI Z VÍC NEŽ 300 ZNAČEK

2. OBJEDNEJTE SI VÍC VELIKOSTÍ A TYPŮ BEZ PLACENÍ

3. VYZKOUŠEJTE SI VŠE NA JEDNÉ Z NAŠICH VÝDEJEN RADOSTI

4. ZAPLAŤTE JEN TO, CO VÁM SEDNE

https://www.zoot.cz
ZOOT vydejna radosti - Půdorys
ZOOT vydejna radosti
Adresa:
Vavrečkova 7074
760 01 Zlín
 
Telefon: 606 723 678
POZOR ZMĚNA!
OD 1.10.2019
po-pa: 8:00 - 18:00
so-ne: ZAVŘENO

Přihlásit se

Nabídky z našich akcí

Jsme dopravně-spediční společnost a na trhu působíme od roku 2000. Zabýváme se především dopravou, spedicí, logistikou a skladováním, vyřešíme ale i celní odbavení a INTRASTAT. K zajištění…Objevte skvělé místo pro Vaše finance! Poskytujeme komplexní služby v oblasti financí a zaměřujeme se na vzdělávání našich klientů. Hlavní vizí je vybudovat společnost, která bude dlouhodobě vytvářet kvalitn…V krámku Dary kraje vám nabízíme kvalitní a poctivé regionální potraviny. Najdete zde mléčné výrobky, kváskové pečivo, bio maso, uzeniny, ovoce a zeleninu a další skvělé potraviny…