ČPP Servis, s.r.o.

ČPP Servis, s.r.o.

Vítězné pojištění také pro vás.

Vážení klienti a obchodní partneři,

dovolte, abychom Vám představili společnost ČPP Servis, s.r.o., (ČPPS).

ČPPS je dceřinou společností České podnikatelské pojišťovny, a.s., Vienna Insurance Group (ČPP), která je součástí přední evropské pojišťovací skupiny Vienna Insurance Group. Na pojistném trhu v České republice působí ČPPS již devátým rokem.

Při poskytování služeb a produktů se ČPPS orientuje na klienta a jeho skutečné potřeby a požadavky. Prioritou je vždy spokojenost a důvěra klientů. Cílem je nalezení vždy toho nejlepšího řešení přesně na míru. Všichni pojišťovací zprostředkovatelé ČPPS jsou za tímto účelem pravidelně odborně školeni a seznamováni s nejnovějšími poznatky v oboru. Portfolio nabízených produktů je neustále inovováno a rozšiřováno.

ČPP Servis, s.r.o. - Půdorys
ČPP Servis, s.r.o.

BUDOVA 13a
1NP - vstup z ul. Vavrečkova

Vavrečkova 7074 
13. budova Zlín

www.cppservis.cz

klientské místo: Soňa Harapátová
sona.harapatova@cpp-obchod.cz

sona.harapatova@cpp.cz
+420 731 135 452

PO, ST 9:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
ÚT, ČT - po telefonické dohodě
PÁ - 9:00 - 12:00, 13:00 - 16:00

Přihlásit se

Nabídky z našich akcí

Ano, moderní doba přináší nový styl i technologie. Vaperům, jak se kuřákům eletronických cigaret říká, nabízí dříve netušené možnosti. Nikdy předtím nebyl k dispozici tak rozsáhlý…Jsme dopravně-spediční společnost a na trhu působíme od roku 2000. Zabýváme se především dopravou, spedicí, logistikou a skladováním, vyřešíme ale i celní odbavení a INTRASTAT. K zajištění…Objevte skvělé místo pro Vaše finance! Poskytujeme komplexní služby v oblasti financí a zaměřujeme se na vzdělávání našich klientů. Hlavní vizí je vybudovat společnost, která bude dlouhodobě vytvářet kvalitn…